| anonim_4396 a întrebat:

Stiu ca e o intrebare stupida, dar imi incerc norocul.
Este cineva din zona Crângaşi, Bucureşti?
In zona asta este un Super Bet pe Calea Crângaşi, exact cand cobori podul.
Lucreaza un tip de la BGS acolo, il cunoaste cineva? Un nume ceva? ( e inalt, facut )

Sau stie cineva cum pot sa da de el pe Facebook dupa locul de munca?( nu ii stiu numele )

2 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Imposibil sa afli ceva aici. Aveam si eu o operatoare prin Militari pe care au mutat-o si de care n-am mai dat de vreo 9 luni, chiar daca am fost de multe ori pe acolo laughing
Du-te la agentia cu pricina si intreaba-le pe fetele de acolo. Asta e solutia cu cele mai mari sanse de reusita.
Daca le cunosti, le poti cauta pe Facebook. Macar dupa asemanare daca le stii si tot e posibil sa le gasesti daca au pus locul de munca Superbet. Dupa aia, daca n-ai curaj sa le intrebi in privat, poti cauta la prieteni si poate dai de el.
Si totusi, de curiozitate, cu ce scop il cauti?

| anonim_4396 explică (pentru AFR81):

N-auzi că e bine făcut?