| bibi_5324 a întrebat:

Buna un baiat mi-a spus ca e indragostit de o fata blonda cu ochii albastri si in jur de vreo 50 de kg exact asa arat si eu si nu stiu la ce s-a referit s

Răspuns Câştigător
| Alina0491 a răspuns:

E posibil sa fie foarte timid si rusinos si a ales o metoda putin imbarligata sa-ti spuna ca ii place de tine

5 răspunsuri:
| Buttercup30 a răspuns:

Da, si eu cred ca bate apropouri la tine happy
asteapta, si las-l pe el sa-ti spuna.

| axelmatei a răspuns:

Ca ii place de tine... big grin

| Maria_8895 a răspuns:

Asa.Si ce vrei de la noi?raised eyebrows

| Alessandra_6898 a răspuns:

Intreaba'l atunci cand sunteti singuri daca a fost vorba despre tine
Si eu am patit asa
si in loc sa il intreb euu
am pus p alt cineva
am facut o marre greseala
succes
sh sper ca ti'am fost de ajutor!
da-mi sh mie fundita daca ti s-a parut ok raspuns'ulwinking!

| DenNy_6195 a răspuns:

Pai poate este vorba de tine cine stie; D si vrea sa iti ascunda asta pina va venit un moment din acela...: care te tine in suspans, iar apoi sa iti ceara prietenia cine stie poate tu esti fata lui dorita; D