| anonim_4396 a întrebat:

Vă rog frumos să mă ajutați cu o urare pentru un bărbat proaspăt avocat.Nu am inspirație, vreau să fie ceva special plus că țin la el.E ziua lui de naștere.
Mulțumesc frumos!

5 răspunsuri:
| miolina a răspuns:

Cu ocazia terminarii facultatii de Drept pentru a apara si rezolva prin dreptate situatiile neclare ale romanilor, domnisorule avocat, iti urez o cariera infloritoare, nu numai de succes, dar si o buna purtare in ceea ce faci, in viata ta, si un caldut La Multi Ani, in ''ciuda'' faptului ca implineti frumoasa varsta de...[se scrie varsta]. Si o Urare de Bine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La cat mai multe succese...pe biroul lui!

| pastru009 a răspuns:

Buna.Sper sa iti placa:
Felicitari pentru realizarea ta si pentru datoria ce o detii pentru a apara oamenii nevinovati si raniti sufleteste sau trupeste.Foloseste aceasta putere cu cap si fii un om just, fara sa abuzi de ea, deoarece odata cu puterea vine si responsabilitatea.
La multi ani si multa dragoste din partea celor dragi si succes in cariera sa devii cel mai bun!

| 0101131234 a răspuns:

Ceva special e ceva făcut, compus de tine.

| dianapaduraru a răspuns:

Ma bucur foarte mult pentu realizarea ta in drep si iti urez din toata inima sa ai succes, sa fi fericit si sanatos!
Cu drag Bianca! Sper ca te-am ajutat da-mi funda! Daca crezi ca te-am ajutat, sunt noua! Te pup