| mirunaaa96 a întrebat:

Buna,vreau in primul rand sa va multumesc ca imi raspundeti la intrebari. Deci aseara i-am spus prietenului meu ca vreau sa ne despartim si nu prea vroia,imi zicea " hai lasa vrajelile,sau lasa ca iti trece",nu inteleg de ce e asa rece daca nu vrea. In fine,azi dimineata i-am spus iar,chiar eram serioasa si la fel,nu vroia,imi spunea ca sa termin cu prostiile,pana la urma am facut-o am insistat,dar mi-e foarte greu,nu pot sa ma obisnuiesc fara el,poate nu e momentul sa ne despartim,el mi-a spus ca nu crede ca suntem despartiti, inca ma suna si asa. De ce se comporta asa aiurea dar cand e vorba de despartire evita subiectul?

6 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Nu-l mai baga in seama, macar sa vezi cum reactioneaza.

| K0sti a răspuns:

Pai da, chiar, ce e cu vrajeala asta?

Răspuns utilizator avertizat
| NoName0x0 a răspuns:

Daca vrei sa nu se mai comporte asa cand e vorba de despartit, pur si simplu evita.l, nu mai vorbi deloc cu el!

| cristinela4 a răspuns:

Pentru că suferă dar e mîndru! dacă vă simnți-ți bine împreună, atunci mai dăi o șansă. baftă!