| Nitu_Alexandru_ a întrebat:

Vreau sa-i fac iubitului meu um cadou de valentine's day! M-am gandit ca-i iau un album foto si sa pun poze cu noi. Iar pe spatele lor sa scriu cate ceva. Ajutati-ma va rog ce sa scriu ori alte idei de cadou! Funda

3 răspunsuri:
| MusicFeelings_Maryan_1994 a răspuns:

Ai putea realiza un clip in care sa incluzi toate pozele cu voi in ordine cronologica, iar pe fundal sa pui muzica.
Daca ti se pare interesanta ideea, ai putea face singura clipul sau ai putea cere ajutorul cuiva.
Bafta!
PS. - Ideea cu albumul foto mi se pare foarte potrivita!

| zmotocel13 a răspuns:

Buna,

Poti gasi aici cateva idei de mesaje pentru Ziu Indragostitilor:
http://trenda.ro/cuplu-sex/mesaje-de-ziua-indragostitilor/

Sper sa te ajute si sa iti placa unul dintre aceste mesaje. :)

Happy Valentine's Day!

| AndyBlk a răspuns:

Scrie ceea ce simti, descrie-ti relatia in cuvinte siropoase big grin Tot ceea ce vrei sa-i scrii trebuie sa vina din inima, nu plagia de pe net. Pff unde au disparut persoanele sincere din ziua de azi?!