| dedesh a întrebat:

Va rog sa ma ajutati si pe minehappyam luat un album foto, insa vreau sa-l personalizez(hand madehappyvreau sa-l fac cadou unei persoane specialehappycateva sfaturi? idei? poze?

va roghappy

1 răspuns:
| funkydiva a răspuns:

Da. Uite, ii poti pune mai multe cartoane colorate decupate pe fiecare pagina, si poti sa pui o poza pe pagina, iar pe carton, sa-i scrii un mesaj personal, de ex : "mai iti amintesti zilele calduroase de vara trecuta? ".

Ii poti atasa o scrisoare "de prietenie " in interiorul albumului, pe pagina din stanga, sa lipesti plicul cu lipici, in asa fel incat ea sa poata sa scoata scrisoarea si sa o puna la loc, de fiecare data cand vrea sa o citeasca.

Poti sa-i colorezi coperta, sa-i lipesti naumite stickere ( cu ce stii tu ca ii place ei ). Cartoanele colorate sau foile, pot fi un pic arse pe margine, pentru a duce cu gandul la intimitate, scrisoare speciala. Sunt destul de inventiva, iar daca vrei mai multe idei, poti sa ma contactezi pe contul meu. Succes!