| crisstiinutsa a întrebat:

Vreau sa ma impac cu fostul meu prieten! Desi nu stiu cum sa fac asta. La scoala de fiecare ma ia in brate. Ma pupa pe obraz cand ma vede, inca ne intelegem foarte bine! Dar nu stiu daca gesturile astea sunt din prietenie sau ceva mai mult. Ati putea sa imi spuneti cum pot sa ma impac cu el, deoarece imi place mult de el si inca tin la el!

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Din gesturile lui asa ar parea ca insemni ceva pentru el dar cred ca el trebui sa iti propuna sa va impacati

| Camelisa a răspuns:

Buna,ai putea sa va intalniti si sa discutati despre asta(fara nici o rusine, doar este fostul tau) si atunci sigur o sa rezolvati problema big grin Succes

| Chrissy92 a răspuns:

Nu trebuie sa te lasi dusa de val, poate el face asa sa demonstreze celorlalti ca tu esti topita dupa el.Eu in locul tau i-as intra in joc iar atunci cand vrea sa te pupe pe obraz l-as refuza usor.Sau daca vrei sa te impaci cu adevarat cu el il poti saruta sa vezi daca el iti raspunde la sarut.Atunci iti vei da seama.Bafta