| GNY a întrebat:

Am si eu o problema foarte impoirtanta de rezolvat.
Vreau si eu sa stiu cum dau de o persoana de care nu mai stiu nimic de multi ani aproximativ 20 ani.
Se poate sa ma ajutati si pe mine?
Am cautat pe google, facebook etc.
Nu am gasit nimic.
Va multumesc anticipat.

5 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Poti sa vorbesti cu politia sau cu prieteni de-ai persoanei respective, poate te ajuta cu mici indici iar politia isi va face treaba.

| Sadop a răspuns:

Evidenţa Persoanelor.
Ei te pot ajuta.
Însă poţi vorbi şi cu un poliţist.

| SimpleIsCool a răspuns:

Salut.
Ai putea vorbi cu prieteni de a ei, rude daca are si cunosti.
Daca nu s-ar putea sa te ajute politia s=daca este un lucru important.
Peace!

Răspuns utilizator avertizat
| GNY explică:

Problema este ca a plecat din oraș înainte de revoluție. Nu mai știe nimeni nimic.