| anonim_4396 a întrebat:

Cam cata libertate credeti ca trebuie sa aiba o fata de 17 ani?

Răspuns Câştigător
| NickiMinaj a răspuns:

Exact atata cata doreste happy interzicerile, restrictiile chiar nu vad cu ce ajuta. oricum daca vrei sa-ti vari heroina intravenos, o poti face si de la tine din camera. O sa fiu un parinte bun laughing

7 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Cea mai mare libertate pe care o poate avea, e libertatea de gandire. Daca e independenta din punct de vedere financiar, poate avea orice libertati isi doreste. Daca nu, trebuie sa mai asculte de parinti. In general, max. ora la 22 sa fie in casa, putine nopti pierdute la disco sau aniversari, poate sa-si inceapa viata sexuala, mai ales daca mama accepta aceasta situatie, etc.

| cristi202 a răspuns:

Atit de multa libertate pe cit de multa responsabilitate isi poate asuma pentru ceea ce face ea cu libertatea ei.

| danielagoldica a răspuns:

FFFF multa libertate. Este aproape majora si poate sa-si poarte singura de grija.

Răspuns utilizator avertizat
| karlikuicsddd a răspuns:

Avand in vedere ca o fata de 17 ani, e aproape majora, ar trebui sa aiba libertate. Adica, parerea mea, asta e. La 17 ani deja multe fete sunt pe cont propriu chiar. Deci o fata la 17 ani trebuie sa aiba destula libertate. Totusi, nu mai e un copil de 12-13 ani. happy cred eu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Totala. ea trebuie sa-si ia, atata cat trebuie, pentru a fi fericita. daca nu are simtul dreptei masuri, VA SUFERI.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Despre ce libertate vorbesti? Sunt oameni care neacceptand compromisul si stand departe de pacate sunt liberi chiar de ar fi legati in lanturi.