| uSeR_6817 a întrebat:

Cand a inceput scoala dupa vacanta de Craciun iubita mea nu mai facea naveta si acum sta in gazda cu verisoara ei si cu doi baieti care nu ii cunoaste. de atunci pana aseara ne-am certat aproape in fiecare zi, ma iubeste si o iubesc dar nu stiu de ce ne certam din absolut orice prostie...

va rog un staf imi dati?
FUNDA + VOTURI

8 răspunsuri:
| Dizzydizz a răspuns:

Huuuuuuuuuuuuh
e prea greu bay
sad
vorbiti, intereseaza te de la verisoara ei daca ii place, sau ceva.
evita discutiile
app daca e doar in imaginatia ta asta cu certurile?thinking
stai si analizeaza situatia.

| Narcis2007 a răspuns:

Mie numi suna bine 2 fete+ 2 baieti

| Jelly_7813 a răspuns:

Numai daca vb cu ea poti sa rezolvi aceasta problema
vb cu ea foarte serios pe tema asta
bafta!:*:*

| uSeR_6817 explică:

Am uitat sa specific baietii au prietene deci nu sunt ei problema

| uSeR_6817 explică:

Gata am vorbit cu ea si am clarificatm e doar geloasa un pic... s-a mutat din gazda ca sa nu inteleg eu ceva gresit

| DdDiX a răspuns:

Cine stie? incerca sa nu va mai certati din orice prostie...incearca sa vorbesti cu ea in legatura cu cei 2 baieti cu care sta in gazda(oricum e ceva putred la mijloc) intreab-o daca te mai iubeste si daca mai vrea sa continuati relatia

| mihaielo a răspuns:

Incearca sa ii spui ce simti, poate si ea simte la fel, dar nu stie cum sa-ti arate

| moniii_1083 a răspuns:

Hmm! Nu conteaza ca au prietenewinking
Teoretic si ea te are pe tine...
Dar practic poate sa inceapa sa il placa pe unul din ei!
Uite, cel mai bine sa vorbiti pe tema asta si sa vedeti la ce concluzie ajungeti!
ai zis ca te iubeste...si teoretic asa etongue, dar practic probabil nici ea nu stie bine!
Aveti grija de voi, este posibil ca totusi sa ii lipsesti si faptul ca nu va vedeti la fel de des sa o faca suspicioasa si pe tine la fel, si poate totusi va iubiti, incercati sa vorbiti mai multbig grin...
>:d