| ParaPaul2006 a întrebat:

Care a fost cea mai mare nebunie facuta din iubire?
(cu detalii)
http://www.muzica-sentimentala.com

3 răspunsuri:
| Comoaracasei a răspuns:

Eu l-am inalnit intr-o tabara de studenti, mai mare decat mine cu 8 ani. Am terminat amandoi facutatea (eu prma el a 2-a) dupa nu an si jumatate. Dupa licenta, mi-am facut bagajele si cu 3 geamantane am venit la el. De atunci au trecut 6 ani, in care m-a cerut a 2-a oara la Venetia intr-o noapte de carnaval acum 4 ani si suntem casatoriti de 2 ai si jumatate. Sa nu va zic ca noi ne-am declarat iubire dupa 5 zile cum ne-am cunoscut si el m-a cerut dupa acele 5 zile pe Tampa in Brasov (pe atunci aveam 21 de ani si el 28). Nu stiu cum se face dar acum parca ne iubim mai mult ca la inceput. Doresc tuturor sa-si gaseasca jumatatea, credeti-ma ca e o minune!

| INeverStopLoving a răspuns:

Mac mac mac donald's laughing ham, cred ca e destul sa spun faptul pentru ca sunt cu tine? rolling on the floor

| raine a răspuns:

O dimineata ca oricare alta, inca o data bucuros ca s-a inventat cafeaua... aproape trezit ma urc in masina si o iau spre job...
numai ca la un momentdat, cand trebuia sa fac dreapta, am renuntat si am continuat drumul spre inainte. si uite asa am mers vreo 300km pentru a-mi vedea jumatatea. fara planuri, fara grija de a fi concediat, doar manat de o iubire nebuna...
si daca tot a fost o zi mai putin normala, am incheiat-o furisandu-ma noaptea pe geam in al sau dormitor.