| AnneღU a întrebat:

Care credeti ca ar fi cel mai frumos cadou pentru tata, de ziua lui? puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cati ani ai daca ai mai mult de 18 ii poti cumpara un ceas, o camasa, niste pixuri dinalea misto, o cravata, o cana cu numele lui, un tricou personalizat.
Daca esti mai mica nu e nevoie crede-ma mereu am incercat sa fiu draguta si am dat gresi in fiecare an, de ce? simplu "cand ai sa cresti sa imi faci cadouri, acum noi iti facem tie". Un simplu la multi ani si o imbratisare nu strica never. O sa aprecieze asta poate mai mult decat un simplu cadou. Sa vada ca iti pasa.

| AnneღU explică (pentru anonim_4396):

Nici mai mica nici mai mare ci 18 laughing :* mersi

14 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Un portofel elegant.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un ceas

| georgeta27 a răspuns:

O camasa,o cravata,o cana cu numele lui, o diploma pentru cel mai bun tata, un ceas, un tricou, o rama foto in care sa atasezi o fotografie cu familia, un parfum. sper ca te-am ajutat si la multi ani pentru tatal tau!

| Fulbaster a răspuns:

Orice consta in haine. Poti sa ii iei o geaca de piele sau o pereche de adidasi, tu alegi.

| trisoru a răspuns:

Dragostea tata-fiica e cea mai mare, mereu imi doream o surioara si imi place intrebarea ta, cel mai mare "cadou" pentru el nu ar fi un lucru material ci o simpla imbratisare in care ii spui cat il iubesti, iar ca e ziua lui in mod special, datorita lui esti aici sa pui intrebarea...P.S: LA MULTI ANIIIII

| AnneღU explică (pentru trisoru):

Multumesc :*

| trisoru a răspuns (pentru AnneღU):

Bafta :*

| KiDaAnDrEeA a răspuns:

Asta poate o sa ti se para ciudat, dar cred ca ai putea sa-i faci un mic discurs in care sa-ti exprimi dragostea fata de el, sa-i multumesti ca a contribuit la aducerea ta pe lume etc. si ai putea sa-i cumperi ceva ce consideri tu ca ii lipseste

| alexandramustatea2013 a răspuns:

Un ceas!
Sau fa-i o felicitare.

| anonimaM a răspuns:

O camasa.

| Antoniia a răspuns:

O felizitare/cană/orice altceva haisos!
EX: Cană pe care scrie „decât cocoșsat de muncă, mai bine ingrășat de bere".
Sau ceva gen : Felicitare pentru. cel mai... tata! Vezi tu! :*

| piersicuta9000 a răspuns:

Eu cred ca ceva facut din inima ta!

| Frandes_Edy_1997 a răspuns:

Un parfum