| daniela_5129 a întrebat:

Care e problema cu baietii nu faci ceea ce doresc ei deja uita ca existi.haha nu-mi pare amuzant baietilor de ce face-ti asta?

7 răspunsuri:
| enverhoxha a răspuns:

De ce ţi-ar mai da atenţie din moment ce nu eşti cum vor ei să fii? Să zicem că ţie îţi plac, de pildă, băieţii îndrăzneţi şi atletici. O să îl bagi în seamă pe unul mai prăpădit şi mai bleg? (El sigur n-o să se întrebe "care e problema cu fetele". )

| OvidiuDanzka a răspuns:

Depinde si pe cine intalnesti happy, sa stii ca aceeasi intrebare o putem adresa si noi in unele cazuri, cei drept nu totihappy

| yulysilv a răspuns:

Da de ce ii bagi pe toti n aceeasi oala?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baietii au anumite nevoi care daca nu s satisfacute atunci anumite functii se atenueaza si se disipeaza(ca atentia, memoria); asta explica de ce uita daca nu faci ce vor ei
acum serios vorbind: de ce baietii fac lucruri baietesti? helloooo
e cam prosteasca treaba; de ce baietii si baietii? de aia
deci e in firea lor sa faca asta
si sa nu vorbim de femei /fete care fac exact la fel chiar mult mai rau
iubita:"vai iubi ai uitat ca azi facem 3 luni 5 zile si sapte ore jumate de cand ne-am sarutat a treia oara. nesimtitule! cum pot sa fi asa? eu te parasesc! ma duc la mama"
iubitu: "aahhhm... ahmmm; deci cand e meciul?"

| daniela_5129 explică:

Hai mă nu e frumos aşa nu are nici o legătură memoria sau altceva e vorba doar de sentimente cel puţin aşa cred eu ...nu i-am placut şi care e rostul să mă mai telefoneze...asta e logica voastră

| Smenaru_9802 a răspuns:

Da pai ne simtim bine dupa aasta

| andreea_3582 a răspuns:

Pai baieti de obocei, cam tot timpul sun tantalai si nu iji dau seama de sentimentele unei fete deci niciodata no sa poti schimba. funda :d