| malishka93 a întrebat:

Care este cea mai mare greseala, dezamagire din viata voastra? ma refer la iubire! sper ca ati inteles ce am vrut sa spun! mersi

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mi-am dat seama ca toate tipele sunt panarame si nu mai pot avea relatie stabila cu niciuna.

| Vanity a răspuns:

Cred ca atunci cand te indragostesti de cine nu trebuie, de o persoana care nu te vrea DELOC. Atunci exista o dezamagire si exact asta mi s-a intamplat si mie, deci iti spun din proprie experientabig grin

| AleD a răspuns:

And am fost imp cu cel mai bun prieten.a iesit urat si nu am mai vb c=mult timp.acm parca suntem si mai apropiati decat inainte dar nas mai face greseala asta din nouwinking

| cristina_6311 a răspuns:

Cea mai mare dezamagire din viata mea a fost atunci cand mi-am dat seama ca am pierdut multe lucruri din cauza unei persoana pe care p credeam prietena mea.a fost cel mai groaznic lucru dar m-a ajutat sa devin mai puternica si sa imi aleg prietenii cu grija.

| Olycykaingerash a răspuns:

Cel mai tare ma dejamajit un baiat atunci cind ma curtat timp de o luna mi-a facut complimente.cadouri iar cind in sfirsit m-am indragostit si eu de el mi-a spus ca sunt mica pentru a avea o reletie (eu am 14 ani si asta s-a intamplat cu 4 saptamana in urma)

| bebelav a răspuns:

Pentru mine cea mai dezamagire pentru mine a fost atunci cand am avut o relatie de vreao 3 luni cu un tip si mia sp dupa 3 luni ca el se insoara ca vrea o familie cu altcineva