| malishka93 a întrebat:

Care este cea mai mare greseala din viata voastra? ma refer la iubire! sper ca ati inteles ce am vrut sa spun! mersi

6 răspunsuri:
| alylove15 a răspuns:

Ca nu am apreciat persoana iubita...decat atunci cand el era departe.

| MMadalina a răspuns:

Naivitatea.

| Ioannaaaaaaaaaa a răspuns:

Ca nu am apreciat pe cineva cand era langa mine.

| Zoxxx a răspuns:

L-am lasat sa plece de langa mine straight face. Inca tin la el si-l iubesc. Mi-e tare dor de el :-

| AdeeLinee a răspuns:

Am fost naiva! Am arat ca tin la el neconditionat! Am pus suflet fara sa ma gandesc la riscuri! A facut ce a vrut pentru ca i-am iertat orice.
Cert e ca niciodata nu am simtit o durere mai mare ca aceasta.Si acum il iubesc enorm si sufar mult de tot, dar macar am invatat ceva din asta.

| melynda a răspuns:

Ca nu am apreciat cel mai bun om din lume. si desi a trecut un an de atunci inca il iubesc si imi pare rau