| Staicut_Marius_1997 a întrebat:

Care este intrebarea pe care trebuie sa o pui uneifete pec are o placi? adica ar trebui sa ii zic "Mie imi place de tine, vrei sa fi cu mine " sau cum fac.

6 răspunsuri:
| andrei690 a răspuns:

Frate asculta-ma FETELE SUNT NISTE NASPETE SCARBOASE FITOASE, ORATANII si toate rautatile posibile. Se cred frumoase dar le vine ciclul o data la luna si cand treci pe langa ele put a p****a sau a tampoane. Daca nu o lasi acum in pace mai tarziu o sa te convingi ca am dreptate si sunt sigur ca asta se va intampla pentru ca am trecut prin asa ceva. Nu fi orb, fetele vor P***A iti spun ca ce dragut esti cand le lasi sa intre primele pe usa cand le dai cadouri dar se **** pe tine si fug la altul in ****. Opreste-te acum!

| andrei690 a răspuns:

Ma pricep la psihologie si daca imi dai facebook-ul ei ti as putea spune multe. Desigur daca doresti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia-o cu intrebari de genul ce-ti place la un baiat si ea o sa zica bla bla bla si tu daca ai destule din cate a zis ea o intrebi "Pot fi eu acel baiat"? Sper ca ti-am fost de ajutor

| Dracoola a răspuns:

Nu-i zii nimic din toate astea, nu-i proasta si pricepe ca o placi. Eventual mai invit-o in oras, mai vorbiti. Nu te apuca s-o intrebi daca vrea sa fie cu tine, sorry dar este patetic. Va fii cu tine daca vrea si fara sa o rogi tu, daca te place iti va raspunde la mesaje, la invitatii, conversatii etc. Daca nu te prea place atunci iti va raspunde mai rar, uneori iti va spune ca are prieten, te va ignora. Lasa lucrurile sa decurga firesc. Nu te apuca sa-i faci declaratii, zi-i ceva de genul ca iti face placere sa iesi cu ea, sa vorbesti cu ea, daca nu-i batuta in cap va intelege, nu subestima mintea unei fete.

| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Da,Întreab-o dacă vrea să fiţi împreună.Şi dacă te refuză, înseamnă că nu e fata pe care o cauţi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce iti place la un baiat? Si dupa ce iti zice ce iti zice spune-i am tot ce vrei