| Daria a întrebat:

Cati dintre voi aveti frati/surori mai mici? Cati ani au si cum va intelegeti cu ei?happyIi iubiti?happy

Răspuns Câştigător
| TeoDoraAa a răspuns:

Am frate. Are 8 ani. Inainte nu ne intelegeam deloc, dar ne-am strauduit si ne intelegem destul de bine. Mai sunt unele inconveniente, dar trecem peste.
De iubit, bineinteles ca il iubesc.
Precizez ca am 13 anihappy

16 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sunt singurul copil al familiei!
Pa, pa.

| ELLSSA a răspuns:

Cum sa nu iti iubesti sora/fratele?
Am un frate mai mic si ma inteleg cu el foarte bine. Diferenta fiind de 6 ani.
Il iubesc enorm de mult si crede-ma ca las foarte multe de la mine sa ii pot oferi lui tot ce doreste.

| MiiMii a răspuns:

Eu am un frate mai mic ...are 7 ani...ne intelegem bine, dar cand ne certam iese urat rau.parca suntem prezenti la razboiul mondial.laughing Cu toate asta, ca imi face un car de nevi cand imi raspunde.il iubesc, pentru ca e fratele meu love struck

| Bylok a răspuns:

Am un frate de 8 ani.In general ne intelegem bine,dar ne si mai certam(ex:din cauza pisicii,o chinuie cu orice ocazie,ridica tonul daca nu ii convine ceva, iar eu nu suport acest lucru si il mai starnesc la joaca, totul terminandu-se cu o ploaie de racnete unul la altul si in cel mai rau caz cu cateva palme date de mine devil )

Am 15 ani si imi place sa-l chinui(mai ales cu faptul ca ii place o fata) devil
Da il iubesc, nu stiu ce m-as face fara el...viata mea ar fi foarte plictisitoare happy

| marinteodora a răspuns:

Am frate.El are 2 luni il iubesc si ma inteleg mult cu el

| GabitaGabii a răspuns:

Bunabig grin! Da am o soralove struck! Are 9 anisoribig grin. Diferenta dintre noi este de 3 ani si 9 luni. Ne intelegem cat se poate de binebig grin.Iti dai seama ca din cand in cand mai avem mici conflicte sau chiar razboaiehee hee. Cand sunt suparata ea ma asculta cand am nevoie de ceva ea ma ajuta cand sunt bolnava sta langa mine si imi face toate poftele.Stiu ca atunci cand vom fii mari ne vom ajuta muultlove struck.Tin la ea ca la ochii din cap.E atat de frumos sa stii ca cineva nu te va lasa niciodata la greu.Cu ocazia asta vreau sa spun ca Te Iubesc Mikutso'love struck! Pa pa:*

| LoveYou_6409 a răspuns:

Am o sora de 8 ani, eu am 14 ani... Ne ceratm foarte des.[nu e ora in care sa nu ne certam], cu toate astea, mai avem si momente in care ne iubim [adevart, mai putine, dar sunt].big grin

| giorgyana99 a răspuns:

Poi eu am un frete mai mic. Este intre noi o diferenta de 6 ani. Bine inteles ca il iubesc desi ne mai certam ne mai batem dar ce sa facem asta e viata si spune-mi daca sti 2 frati care nu se cearta niciodata.

| Schumpikaaa a răspuns:

Mee groznic nu pot spune ca no besk dar uneori imi vine so omorrrr daca intelegeti laughing) deci ma descurc grreeeeuu!happy:* succes

| laviii a răspuns:

Am inca 2 mai mici ca mine.Sora mea are 12 ani si fratele meu 3.Cu fratele meu` nu am treaba ii inca mic.Cu soramea` nu ma inteleg deloc bine cu ea. sunt dati cand nu o mai suport dar daca ar pati ceva mi-ar parea rau. asta dovedeste ca o iubesc sau cel putin tin la ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

am o surioara mai mik are 5 anisori,,,,,, eu am 15tongue de iubit e posibil sa nu-ti iubesti fratele/sorea? de inteles ne straduim sa o facemtongue

| DaNiElA_8352 a răspuns:

Si eu am o sora, nu e mai mica decat mine(adica e cu 10minutelaughing ), are cati ani am si eu (doar suntem gemene:X)ma inteleg bine cu ea, ne mai certam noi cateodata dar in general ne intelegem destul de bine.happy
tu ai frati surori mai mici?

| Tasya05 a răspuns:

Eu am o sora de 8 ani ( eu am 12 ), ne certam foarte des (zilnic) si ne si batem (bine nu chiar in fiecare zii dar atuncii cand ne batem e rau de tot...adica oricum tot ea incepe sa bazaie) laughing. Si normal ca o iubesc.doar e sora mea :X

| Tasya05 a răspuns:

Cateodata ma cert rauu cu soramea... Dar imi amintesc atuncii cand mi-am rupt mana. Ea a plans mai mult ca mine! Ea era cea care ma ajuta sa mananc, sa ma imbrac, imi aducea masa la pat, imi aseza pernele, cand imi faceam temele eu ii dictam si sa scrie si ea scria ( chiar daca are doar 7 anishorii si eu am 12). O iubesc enorm! Nu stiu ce m-as face daca i s-ar intampla ceva. Cu toate astea. Ne certam foarte des, si ne batem rau. Dar nah. Asa sunt suroriile!

| AdElA96 a răspuns:

Da mai am un fratior mai micut are doar 5 ani, ma inteleg destulde bine cu el mai sunt si mici divergente dar trecem amandoi cu vederea si da il iubesc cum as putea sa nu iubesc o fiinta atat de micuta si fara ajutor deoarece el depinde complet de parinti nostri si de mine. Este cel mai bun lucru de pe pamant s ai frati sau surori.

| mynameiszeus a răspuns:

Eu am o sora de 6 ani, dar cu care nu ma inteleg deloclaughing