| J0B0MAT a întrebat:

Aveti frati sau surori in realitate? Cati? Va intelegeti bine?

Răspuns Câştigător
| Doub a răspuns:

O soră.
Da, ne înţelegem când nu ne certăm, dar tot o super iubesc. blushing

| J0B0MAT explică (pentru Doub):

Tare asta cu ne intelegem cand nu certam laughing)

27 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Am 2 frati si 2 surori. Toti mai mari. Nu ne uram deci presupun ca avem relatii ok. Dar nu comunicam atat de des precum o presupune o relatie de frati. Desi am reusit sa mai ma apropii de ei in ultima vreme simt ca nu ma inteleg cu adevarat. Suntem destul de diferiti.

| William a răspuns:

Ce e aia realitate?

| J0B0MAT explică (pentru William):

Locul diferit de virtual sau de imaginatia ta

| William a răspuns (pentru J0B0MAT):

Si cum ajung acolo?

| J0B0MAT explică (pentru William):

Te trezesti.

| T0T a răspuns:

Am o soră. Oarecum.

| Eastwood a răspuns:

Am un frate de 7 ani, ne intelegem bine, doar ca e o diferenta de 11 ani intre noi, asta e nasol!

| Anonimuserr a răspuns (pentru Eastwood):

Salut ce faci nu mai dai nici un semn de viaţă.

| J0B0MAT explică (pentru Eastwood):

Lasa ca sunt draguti astia micii.Eu am versori mai mici si niciodata nu ma plictisesc cu ei.Ma simt si eu din nou copil printre eibig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am...nici frați, nici surori.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

o soră, nu e acasă...nu vorbim prea des, dar da, ne înțelegem.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

2 frati mult mai mari. nu ne vorbim de cativa ani

| Daniellllll1 a răspuns:

Nu

| J0B0MAT explică (pentru Daniellllll1):

Dar ai fi vrut?

| Daniellllll1 a răspuns (pentru J0B0MAT):

Da..sa spun ce ma apasa, dar doar atat

| MrLucas a răspuns:

Sunt singurul mostenitor laughing.Au existat momente cand mi-as fi dorit sa am un frate mai mic, insa rar.

| J0B0MAT explică (pentru MrLucas):

Materialistulelaughing))

| MrLucas a răspuns (pentru J0B0MAT):

Eu!? Gresesti draga, eu doar ma gandesc la binele eventualului frate.Cred... laughing)

| J0B0MAT explică (pentru MrLucas):

Ma scuzi atunci laughing)

| MrLucas a răspuns (pentru J0B0MAT):

Ai noroc ca esti nostima si ai un talent de a binedispune lumea laughing) ti-ai fi dorit sa ai frati sau surori? Daca da, de ce?

| J0B0MAT explică (pentru MrLucas):

Da,am vazut ca ai spus ca sunt amuzanta ieri love struck Apreciez laughing)
Ehhh..nu reusesc eu sa-i binedispun pe toti, dar asta e.
Da, mi-ar fi placut. Pentru ca as fi avut pe cineva mult mai apropiat decat un prieten cu care as fi putut sa impartasesc mult mai multe, as fi avut mereu de invatat de la el/ea.Dar ar fi fost rau ca ar fi trebuit sa impart mostenirea cu altcineva.laughing

| MrLucas a răspuns (pentru J0B0MAT):

Totul se rezuma la mostenire, vezi? Si mai ziceai de mine laughing).Ma bucur ca apreciezi, una din persoane m-a scos de la prieteni pe baza a ce am scris laughing))

| anonim_4396 a răspuns (pentru MrLucas):

Cine?laughing)

| Vilcea_Lucian_1992 a răspuns:

In realitate n-am, dar stii cum imi imaginez vreo 6 surori incestuoase? Waleu...

| DomnisoaraAtotstiutoareNikki a răspuns:

Eu am o sora si ne certam aproape tot timul dar o ubesc asa cum e ea mai alintata