| deea89_9851 a întrebat:

Cati frati si cate surori are hannah montana?

Răspuns Câştigător
| Maria_3931 a răspuns:

Pai sunt in total 5 frati. 3 buni si ceilalti sunt din alta relatie a mamei...cum ar fi brandy si fratele mai mare care canta intr-o trupa si restul christopher si sora cea mai mica sunt din relatia mamei cu billy rey cyrus...

10 răspunsuri:
| inna a răspuns:

Un frate mai mare si o sora mai micahee hee

| diana a răspuns:

Din cate stiu eu are doar o sora mai mare, dar poate ma inselkiss.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hannah Montana are o sora mai mare decat ea cu 5 ani.
De la Ioana pentru Deea89.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

3 frati si 2 surori

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De fapt hannah montana are are o surioara mica de sapte ani am vazut intr-o poza ca fetita era mica nu se stie dar hannah montana nu exista exista doar miley deci miley este hannah montana cred ca are o surioara sau o verisoara inseamna foarte mult cu ea are parul blond ca ea ochii caprui dar ea nu este vedeta si sa tii minte ca numele ei real este miley si are o surioara simpatica cred ca si tu esti simpatica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sant an total 5

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei deea numele meu este mara sunt din Romania am 9 ani si sunt pe clasa a trea eu asa stiu ca hannah montana are 5 frati si canta cu ea pe scena atat stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa nascut in SUA numele adevarat alui miley este Destiny Hope Cyrus si are doua surori si trei frati.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

5frati doua surori si trei frati