| florina_3397 a întrebat:

1)Care este numele adevarat a lui Miley?

2)Cate tatuaje are Miley pe corp?

3)In ce an este nascuta?

4)Cati frati si surori are?

5)Cum se numesc parintii ei?

6)In ce an a fost debutul ei?

7)Dece a renuntat Miley la Hannah Montana?

daca imi raspundeti in 10 minute va

Răspuns Câştigător
| anonim182007 a răspuns:

1) Destiny Hope Cyrus 2)9 tatuaje 3) 23.noiembrie.1992 4)5 frati si surori 5)Billy Ray Cyrus si Leticia Cyrus mama naturala 6)2001 7)Deoarece ea vrea ca sa fie mai matura.

6 răspunsuri:
| PinkkRosee a răspuns:

Inainte sa-ti raspund la intrebari, iti spun 1 lucru:EU NU SUNT FAN hannah montana(nu am chef sa comenteze unii ca sunt vreun BIG-Fan).
>>Deci, iata raspunsurile:1)Miley Ray Cyrus(numele adevarat-Destiny Hope Cyrus), deoarece:
^^''Pe 18 martie 2008, Cyrus a început un proces legal pentru schimbarea numelui său în „Miley Ray Cyrus", al doilea nume aparținând tatălui său. Numele a devenit oficial pe 1 mai 2008''.
2)Nu stiu exact cate tatuaje are, am auzit ca 6.Insa uite câteva știri destul de recente despre asta:
**''Miley Cyrus are un nou tatuaj, jumatate arta, jumatate atitudine. Semnul de egalitate pe care il poarta pe inelarul mainii drepte de luna trecuta reprezinta sprijinul ei pentru casniciile intre gay.''
**''Cântăreața are deja multe tatuaje pe tot corpul.''
3)Este născuta pe : 23 noiembrie 1992;(in prezent-are 20 de ani);
4)Pe scurt, are 5 frati si surori, iata detalii:
~~''Miley are 5 frați și surori. Cei mai mari sunt Trace și Brandi Cyrus, copiii lui Tish născuți dintr-o relație anterioară, pe care Billy Ray i-a adoptat când erau foarte mici.[9] Trace e vocalist și chitarist în trupa Metro Station[10], iar Brandi a fost chitaristă în trupa lui Miley în concerte, apoi a format o trupă cu starul Megan Park din The Secret Life of the American Teenager[11]. Miley mai are un frate mai mare, Christopher Cody, dintr-o relație anterioară a lui Billy Ray[12]. De asemenea mai are un frate, Braison, și o soră mai mică, Noah, actrița și nepoata politicianului Ron Cyrus''.
5)Părinții ei sunt Leticia „Tish" (n. Finley) și cântărețul de muzică country Billy Ray Cyrus.
6)Începutul carierei sale a fost marcat de roluri minore, debutând cu un rol minor în serialul tatălui ei, Doc, în care a jucat-o pe Kylie. **Insa, uite cateva lucruri despre 'adevaratul' ei debut:
**La 12 ani a audiționat pentru rolul „Lilly Truscott" în serialul Hannah Montana[20]. Directorii executivi de la Disney au crezut că e prea mică pentru rolul acela, dar după mai multe insistențe ea a fost rechemată pentru audiții. În cele din urmă ea a audiționat pentru rolul principal, „Zoe Stewart". După ce a câștigat rolul, numele personajului a fost schimbat la „Miley Stewart". Potrivit președintelui companiei Disney Channel, Miley a fost aleasă pentru performanța și caracterul ei energic și a fost văzută ca o persoană „care se bucură și profită de fiecare minut al vieții"[21]. Mai târziu Miley l-a adus și pe tatăl sau, Billy Ray, la audiții pentru rolul tatălui personajului principal. Serialul se concentrează pe adolescență, dar introduce și aspectul identității secrete în poveste.
7)Uite cateva 'raspunsuri':
--Nu cred ca ea a renuntat.Eu am auzit ca se droga, iar producătorii de la Disney au dat-o afara deoarece nu este un exemplu bun pentru 'micuții - ei - fani''.
-Ea vrea ca sa fie mai matura.Nu cum a fost in Hannah Montana.Defapt, ea spune ca s-a saturat sa fie cunoscuta drept Hannah, deci a renuntat la rol, implicându-se in alte proiecte serioase cum ar fi muzica și fimele.
>>>>>>>>Sper ca te-am ajutat.Te rog-fundita? puppy dog eyes happy.

| SimonaSimona01 a răspuns:

ItalaughingDoamne ce prost raspunde la niste intrebari pentru un copil de 10 anirolling on the floorDoamne pentru o funda raspundeti la intrebari prostesi parca proasta nu poate sa caute pe googlelaughing)scuze:d

| XxXJoK3rXxX a răspuns:

1.Destiny Hope Cyrus
2.5 tatuaje
3.23 noiembrie 1992
4. 3frati si 2 surori
5.billy ray cyrus si leticia cyrus
6. 2001
7.nu stiu de ce a renuntat.

| ღஜღLife4Loveღஜღ a răspuns:

1.Destiny Hope Cyrus
2.5 tatuaje
3. 1992
4.5{3frati si 2 sore}
5.billy ray cyrus si leticia cyrus