| issa_4258 a întrebat:

Ce ati face daca in masina partenerului de viata ati gasi un ambalaj de la un prezervativ pe care nu l/ati folosit impreuna? iar el raspunde ca poate cineva i-a facut o gluma.

Răspuns Câştigător
| mihaibr11 a răspuns:

Cat de mult inseamna el pentru tine? Pune in balanta totul si ia o hotarare. Tu sti despre ce e vb, daca are prieteni cu glume de genul in program, sau daca el are alte activitati. Gandeste-te daca s-a schimbat ceva la el in ultimul timp.

6 răspunsuri:
| bobby_7474 a răspuns:

Deci,ambalaj,continutul nu mai exista? din experienta mea pot sa-ti spun :se va mai repeta! tu esti acum ceia care decizi!

| SimonaAdina a răspuns:

Pai poate a vrut sa il foloseasca cu tine, si daca tu nu ti-ai inceput viata sexuala poate el vrea sa se culce cu alta fata pentru a nu iti face rau.Sti cum sunt baietii, eu in locul tau as vb frumos cu el si las intreba ce vrea sa faca cu el,

| mmary a răspuns:

L-as parasi.

| Ervin a răspuns:

Dacă aş fi în locul tău (fată, dar îs băiat) i-aş mai da o şansă, pentru că mi se pare absurd să îl acuzi fără să fii sigură.

| Daviiiiiid a răspuns:

Pfff...i-as spune din prima du-te dracu la ma.ta acasa laughing))

| luludb a răspuns:

M-as despartii de ellaughing