| anonim_4396 a întrebat:

Ce au asa special fetele cu parul cret? si mie imi plac nu stiu sa spun de ce au un aer mai sexy nu stiu,si eu am avut parul cret cand eram mica, acum nu inteleg de ce nu mai este asa,are doar foarte mult volum si usor ondulat pe la varfuri probabil este prea lung. dar de ce le plac atat de tare barbatilor?
prietenul meu ma tot egzaspereaza cu parul asta cret nu stiu ce ii place asa tare sa imi incretesc parul, parca se poarta altfel cu mine cand imi aranjez parul asa cum ii place lui, este mai dragastos imi admira parul mai mult. am un par ingrijit lung mie una imi place mai mult drept
vreau sa stiu de ce ii plac asa tare fetele cu parul cret, pe el l-am intrebat si nu imi spune nimic care sa ma lamureasca.

Răspuns Câştigător
| Prietenoasa a răspuns:

Eu am parul cret am si ondulat si carlionti eu una zic ca nu conteaza cum arata el are un fix cu parul cret nu iti bate capul cu asta daca te iubeste trebuie sa te iubeasca asa cum esti.

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Asta ţine de gusturi. Fiecare cu preferinţele lui.
Dacă prietenul tău este într-un fel anume, nu înseamnă că toţi sunt ca el (acordă-i puţin credit).

Mie una, îmi place părul ondulat, cui îi stă bine, şi părul drept, când e cazul. Generalizarea ar fi greşită şi superficială.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fiecare cu placerea lui, mie-mi plac cele cu parul cat mai scurt

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stii vorba aia nu e frumos ce e frumos e frumos ce-ti place.

| Brăila_Ana_Cosmina_1997 a răspuns:

Hmm,nu știu, probabil fiindcă acele fete transmit celor din jur că sunt firi neconventionale, le place să își trăiască viata și în acelaș timp sunt foarte blânde și afectuase. Parul ondulat\ creț atrage mereu atenția celor din jur și fetele cu parul astfel sunt mai atractive în ochii băieților

| voineapaula a răspuns:

Pai nu sunt foarte multe fete cu parul cret si asta este atractia.