| cristina_4459 a întrebat:

ce cadou ar trebui sa ofer iubitului meu de ziua indragostitilor?

Răspuns Câştigător
pupimik
| pupimik a răspuns:

Ceva ce sa ii aduca aminte de tine. Ceva ce sa fie mai mult simbolic. Daca poarta lanturi sau bratari cumpara`i ori o bratara pe spatele careia sa gravezi initialele voastre ori un medalion.Depinde acum cat vrei sa investesti.
Sau ai putea sa imprimi o poza cu voi doi pe o perna in forma de inimioara.In general oriunde se pot developa poze se pot si imprima

9 răspunsuri:
Antonia_4818
| Antonia_4818 a răspuns:

Ideea lui doiny e buna..., dar poti personaliza si un breloc de chei! Sunt lucruri pe care le are zilnic la el si sunt si utile!

| zuzuliana a răspuns:

Eu zic totusi sai oferi ceva natural si gratis o cina romantica daca nu faceti un dus si dupa aia il satisfaci in pat de la A la Z
si sigur se va bucura de CADOU...

doiny
| doiny a răspuns:

Un portofel personalizat... dar trebuie sa fie 100% din piele

| dudu_4306 a răspuns:

Pe tine. PS : ( nu neaparat in sensul acela:p )

| pitzy a răspuns:

Un serverhee hee

| pitzy a răspuns:

Un server :-)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey.si eu am aceeasi problema, ideea cu bratara gravata mi se pare geniala. dar unde se pot grava bratari? Stie cineva? thinking

| mihai_4471 a răspuns:

Poi o bratara ca sa-i ramana amintire pentru tot deauna...

| deutza_9965 a răspuns:

Pai... poti oferi diferite lucruri...adica poti face tu ceva special, de exemplu:o poza cu voi 2 intr-o rama frumos colorata.sau poti cumpara ceva:o perna in forma de inima.