| BaNkIeE a întrebat:

Ce cadou as putea,, sa-i cumpar,, surorii mele? Ceva nu tare scump pentru ca am la mine doar 50 de roni.((Sora iplineste 14 ani.Va rog raspundeti cat de rapid puteti, e foarte urgent.

Răspuns Câştigător
| cristina23maria a răspuns:

Stii ce adora fetele sa faca? big grin
Sa se dea cu fardutri si machiaj... :*
Si daca ai bani suficienti poti sa-i cumperi niste farduri si o trusa de machiaj. big grin big grin
Sau poti sa ii iei un ursulet mare de plus alb cu o pernuta in mana pe care scrie " I love You! " :*

Funda >?! big grin :* happy B|

10 răspunsuri:
| William a răspuns:

Sora ta s-ar bucura sa primeasca 50 de lei.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ia o ciocolata si un buchet de flori si restul fai cadou bani. Sa-si cumpere ce vrea.

| musiiic a răspuns:

O brăţară de argint.

| MirelaNicoleta a răspuns:

O pereche de cercelusi, cutie de bijuterii, o rochita

| 12345Anonim a răspuns:

Ii cumperi o trusa de machiaj, sau ii faci o felicitare si ii dai banii intr-un plic

| Alicia98 a răspuns:

Poti sa ii cumperi o cana sau un magnet cu un mesaj (sau sa cumperi o cana simpla pe care sa ii scrii tu ceva). Sau poti sa ii iei niste cercei, un medalion sau alte accesorii pe gustul ei.Sau un set de farduri. Sau un tricou dragut, sau alte lucruri ce stii sigur ca i-ar placea (ex. daca ii place sa deseneze, poti sa ii ei un set complet de acuarele etc.). Fii cat mai originla si creativa!
Oricum stiu ca sora ta va primi ceva frumos, simt eu asta! Bafta happy

| notar1989 a răspuns:

Ia si tu o Ciocolată la cutie si un ~ Ursulet si gata si nu costa cine stie ce si plus de aia este si un cadou frumos parerea mea

| calarasanu a răspuns:

Ia o carte. Daca nu prea ii place sa citeasca ia o carte de bancuri. Tuturor le plac cartile de bancuri.

| ovedetaanonima a răspuns:

O rochita.un tricou frumos...un colier cu pietre. o geanta. ceva ce crezi ca isi doreste si nu are

| mariapaun a răspuns:

Pai gandeste-te la un lucru care sa ii placa foarte tare si sa nu fie scump!