| rastagirl10 a întrebat:

Ce cadou as putea sa-i fac iubitului meu? Nu am idei. As vrea ceva simbolic dar si ceva de care sa se foloseasca.

Răspuns Câştigător
| Neo12 a răspuns:

Haine/încălţăminte pe care ştii că şi le doreşte.
Îi poţi lua parfumuri, jocuri şi tot felul de lucruri care-i pasionează pe băieţi.
Îi poţi personaliza diverse lucruri, e o pagină pe facebook de pe care am comandat şi eu: Cadouri si Personalizari (din Otopeni).
Îi poţi pregăti o cină romantică, puteţi face diverse activitaţi împreună pe care şi le doreşte şi altele.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O lanterna.

| ʚïɞ_Cristina_2000_G0vP a răspuns:

Un ceas, un parfum...