| Smilee4Mee a întrebat:

Am nevoie urgent de ajutor! Sunt la mare, si habar nu am ce as putea sa ii fac cadou iubitului meu. Aveti idei? As vrea ceva simbolic dar in acelasi timp si putin romantic! Funda pentru cel mai bun raspuns si vot pentru cele mai multe idei! :*

Răspuns Câştigător
| Roland22 a răspuns:

I-ai un suvenir cu zodia lui sau ceva ce crezi ca ii place.sau vezi ca sunt tipi care fac portrete, ii poti face un portret dupa poza lui

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
O noapte de dragoste pe faleza...
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O scoicawinking

| prizeFTW a răspuns:

Salut.Pai sunt din constanta si din cate stiu in fiecare statiune de pe aici gasesti zeci de tarabe cu lucruri interesante.Ia-i o palarie,un colier, o statueta, niste papuci, ochelari imensi. Daca te plimbi prin mamaia gasesti fel de fel de suvenirurismug. Daca e cu tine mergeti in satul de vacanta [ mamaia ] si dati-va in ciocane si casa groazei. Daca e serios, faceti dragoste pe plaja smug

| bianca123009 a răspuns:

Pai...eu locuiesc la mare si stiu ce ia-r placea! Ia-i putea lua un ceas de mana nu e scump sau o bratara cu jumatate de inima adica 2 bratati una a ta si una a lui si fiacare ve-ti avea o jumatate de inima. Funda?