| anonim_4396 a întrebat:

Ce cadou as putea sa-i iau iubitului meu de Valentine's Day avand in vedere ca nu suntem impreuna de mult timp (2zile)?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Absolut nimic!
In ziua de sf. valentin nu se fac schimb de cadouri!
Baiatul, din bun simt, va veni cu o floare la fata si va primii un pupic de la ea!
Sf valentin etse un sfant al indragostitilor, unde se serbeaza sentimentele, nu schimbul de cadouri, ca nu sunteti la targ.
sarbatoarea asta a denegerat in ceva foarte teatral si ieftin, iesind ceva ca la targ, schimb de marfa.

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Eu i-as lua o cutie de bomboane in forma de inima. laughing) Sunteti de 2 zile totusi... Poate peste o saptamana va si despartiti, nu are rost sa-i iei ceva cadou pompos cum se recomanda mai jos.

| Clorox a răspuns:

Deepthroatwinking

| AdrianVoicu a răspuns:

Un lamborghini centenario

| AndCat26 a răspuns:

Avand in vedere ca sunteti doar de doua zile, nici nu stiu daca ar trebui sa te gandesti la un cadou. Nici nu va cunoasteti probabil asa de bine incat sa stii ce.i place. Dar totusi, ai putea sa-i iei o mica atentie. O bratara sau un lant de argint. Cu toate ca sunt de parere ca de ziuace indragostitilor ar trebui sa se faca cadouri care sa semnifice ceva pentru amandoi. Cum ar fi o rama cu poza voastra, o cana, o perna cu poze cu voi.

| незнакомкa123 a răspuns:

Salut,i-ai si tu un parfum sau un ceas dragut sunt sigura ca i-ar placea.

| Dede112233 a răspuns:

Pai un ceas, o brățara, un parfum, un lanț de bărbați cu zodia lui etc.