| AnnaBebitza a întrebat:

ce cadou as putea sa i fac prietenului meu de Valentine's avand in vedere faptul ca suntem de o luna impreuna? si 22 de ani avem amandoi

3 răspunsuri:
| CrazyTeenager a răspuns:

Trebuie sa simti nevoia de a face un cadou, nu sa te simti presata din cauza zilei, dragostea nu se face dupa calendar, se face dupa masa. I-ai putea lua un deodorant.

| LolaLollita a răspuns:

Te-ai gandit cam tarziu sa iei un cadouhappy
Cumpara doua prajituri in forma de inimioara, mergi la el acasa sau invita-l la tine si vedeti un film frumos.
Nu investi prea multi bani, e o relatie scurta inca.

| Euletitia a răspuns:

Buna! Cumpara-i parfumul lui8 preferat daca stii care este, daca nu poti opta pentru un parfum deosebit, asemnantor ca aroma cu cel pecare il foloseste el, sau daca ii place sa citeasca ia-i un roman de dragoste deosebit si scrie-i pe prima pagina o dedicatie din suflet(e un cadou care-l va avea toata viata ca amintire a inceputului relatiei voastre), Alte idei de cadou ar fi un cea s elegant, o cravata in culoarea lui preferata sau o bratar din argint daca poarta bijuterii(sunt barbati care detesta sa poarte altceav in afar de ceas si dupa casatorie verrigheta, deci ar trebui sa te gandesti daca l-ai vazut vreodata cu bratara sua lant inainte de a-i lua acest cadou). Ar fi frumos sa adaugi cadoyului, oricare ar fi, o poza cu voi doi in rama. Ce4l mai important e sa petrceti o seara frumoasa impreuna, fie la o cina romantica, fie la o plimbrae in parc sub clar de luna, fie acasa la unul dintre voi vizionand un film de dragoste in timp ce stati imbratisati. Va doresc multa fericire impreuna, o relatie cat mai lunga, mai frumoasa si plina de iubire si o seara de Valentine's superba!