| anonim_4396 a întrebat:

Ce cadou credeti ca i-ar face placere unui baiat la aniversarea de 20 de ani?

Răspuns Câştigător
| h3r a răspuns:

Un ceas sau o mică damigiană de vin.

8 răspunsuri:
| adulahfaapdoøjadjal a răspuns:

Un ceas, foarte barbatesc.

| ema_2625 a răspuns:

Un ceas, o cămaşă, un parfum bun.

Răspuns utilizator avertizat
| Aliona00 a răspuns:

O masinabig grinbig grin

| Firefox a răspuns:

Parfum!

| Parazitu94 a răspuns:

Sincer eu cred ca o femeie tapana ar fi cel mai frumos pentru o partida de sex lunga.winking

| mirelabalexe a răspuns:

Varsta 20, de obicei pentru ai face un cadou perfect persoanei eu ma uit dupa criterile de la zodie, daca nici astea nu dau la nimic de folos ma pun in pielea lui si ma gandesc ca am 20 de ani si vreau...o aniversare mare in care toti prieteni sa fie langa mine, in care sa primesc numai cuvinte frumoase si de la prietena mea as dori sa imi aduca cadou un zambet mare care sa il poarte toata viata si sa imi declare iubire neconditionata si daca poate sa imi ia as dori un ceas in care sa numar mereu zilele alaturi de ea si clipele frumoase pe care le vom petrece mereu.insa daca esti doar prietena simpla pentru el poti sa fii alaturi de el si sa ii cumperi tricoul lui preferat in care sa scrii "prieteni mereu". insa cadourile sunt mereu considerate lucruri care impresioneaza nu lucruri care se pastreaza in timp ani si ani de a-ti aminti de acele persoane dragi.Parerea mea cadoul cel mai perfect pentru un prieten este acela de ai arata ca vei fii mereu alaturi de el oricare ar fi situatia

| Mihaela1964 a răspuns (pentru mirelabalexe):

Cadoul era destinat fiul meu cel mic...