| MlutzaGabitza a întrebat:

Ce cadou ii poti oferi unei prietene de ziua sa de nastere in care isi petrece ziua intr-un loc frumos si valoros? FundahappyMa scuzati de categorie.dar alta nu puteam sa pun nu stiu de ce...

5 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Ai putea sa-i iei o bratara finuta de argint, o esarfa, un medalion, un ceas completat cu o carte de dragoste

| Exilee a răspuns:

Eu as zice sa-i spui vorbe frumoase, si un sincer : "te iubesc"( am remarcat ca esti fata)

| TellaPro a răspuns:

Eu as zice cercei, ceas, inel, bijuterii de aur arging EU AS ZICE LANTISOR

| rohax1310 a răspuns:

Pai ai putea sa-i daruiesti un lantisor, o pereche de cizme elegante (de preferat din piele sau imitatie de piele), un sacou, o rochita, o geaca de piele sau un ceas finut.
Funda? happy

| fic a răspuns:

Un lantisor