| anonim_4396 a întrebat:

Daca ar fi ziua unei prietene, ce cadou i-ai oferi? De ce?

Răspuns Câştigător
| cat a răspuns:

Poate o inimioara de genul asta care se deschide si in care poti pune o mica poza http://www.crownfashion.ro/......ure-952498 sau http://www.crownfashion.ro/......ide-995662

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Un ursulet cu o inimoara.

| PetreConstanta a răspuns:

Un lucru care stiu ca ii place De ce? Nu stiu cum va reactiona la altceva asa ca mai bine ii dau ce-i place

| fly4love a răspuns:

Misogin! "un ursulet cu o inimioara " asta iash da si eu! am unul acasa dar e cam gabarit depasit! l-am castigat la o tombola de anul trecut! si saptamana viitoare o sa fie iar sarbatoare si cred ca o sa mai castig vreunul special pentru cadouri pentru fete!

| Viviannnnnna a răspuns:

Multe :X.
1) o trusa de machiaj -- pentru o schimbare
2) o bratara a prieteniei facuta din ate-- simbol al prieteniei care nu se uita usor
3) un jurnal love struck. - pentru secretele eihee hee
4) un telefonbatting eyelashes - daca nu ii place cel din prezent big grin
5)cutiuta muzicala-e foarte frumoasa puppy dog eyes si eleganta ^^

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca fiind fata un parfum sau

Un ursulet

Sau

O placa de par sau un ondulator(pe langa ciocolata)