| NuStiuCeNumeSaPunFrate a întrebat:

Ce cadou sa fac parintilor de Craciun? Nu vreau sa coste prea mult, pana in 50 de lei. M-am gandit sa le fac un mic tablou cu poza lor. Voi ce imi recomandati? Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Larionana a răspuns:

Eu le-am luat o cană personalizată si o rama in care am pus o poza cu mine si cu mama.

I-a placut extrem de mult, dar poate parintilor tai le-ar placea ceva mai personal asa ca iti recomand sa alegi tu ca ii cunosti cel mai bine
De exemplu poti sa iei o rama cu mai multe poze in ea..la Pepco e intre 10 lei, mai scoti poze pe care sa le pui si ajunge la 15 lei si de restul le iei o husa personalizata sau chiar un tablou mai mic si sa le spui ca ii iubesti
Cred ca asta e cel mai important
Succes la cumparaturi♥️

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Uite eu de exemplu mamei i-am luat un set de la nivea cu deodant spray black white, gel de dus, crema de fata antirid, o caciula si ciocolata.