| AnneSweet a întrebat:

Ce cadou sa-i fac fiicei mele de ziua copilului?

13 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Aici depinde si de cati ani are, oricum cadoul se face c am in functie de ce isi doreste cel mai mult

| ThePoet a răspuns:

O laba de urs norocoasa.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sărut mîna ce vîrstă are fata dvs?

| Ađřıαηηα a răspuns:

Buna happy
Poi fiind parintele ei probabil ca ai sesizat ce indrageste fata ta, dar daca nu ii poti lua ceva frumos gen o rochita, sandale, un plus, sau ceva ce sti ca isi doreste cu adevarat. Bine acum nu te pot ajuta prea mult pentru ca depinde si de varsta copilului deoarece nu poti sa-i cumperi fetei de 6 ani un mp3 player pentru ca nu ar sti cu ce s`ar manca happy
Sper ca te-am ajutat happy
Baftawave happy

| Elena97M a răspuns:

Depinde cati ani are.

| TaviComplicat a răspuns:

Ii dai bani sau o intrebi ce-i place.

| k1fighter a răspuns:

Daca este micuta aduceti-i acasa un clown, o sa ii placa si cu siguranta nu va uita niciodata asta.

| XchokockX a răspuns:

O papusa, o floare, un telefon sau haine. Parerea mea.

| SuciuRuxandra94 a răspuns:

Cauta in magazinele pentru copii un fel de vacuta cu roti pe care sa se plimbe sau un plus mare daca e mai mare poti sa ii iei niste haine sau mai multe jocuri poate chiar minopoly. eu zic sa nu ii iei telefon.de ziua ei ce sa ii mai iei mai special decat un telefon? sper ca ti-am putut fii de ajutor big grin Fundita? love struck

| ZmeuricaXD a răspuns:

Draga mea Nikky... fetitei tale cel mai mare cadou ii : iubirea ta pentru ea. Poti sa ii cumperi un ursulet maree sau sa o duci undeva sa fiti doar voi doua si sa ii areti cat de mult o iubesti.Crede-ma ii va placea orice cadou daca este din partea mamei ei :*happy. Succes :* :*

| PsihinG a răspuns (pentru ZmeuricaXD):

Mi-a placut foarte mult raspunsul tau, eu daca as fi pus aceasta intrebare tie ti-as fi acordat FUNDA.

| ZmeuricaXD a răspuns (pentru PsihinG):

Multumesc :* :*

Poti sa i cumperi papusi Barbie jucarii decoratiuni pentru camera wii tot felul de chesti interesante care i plac ei.Succes si La Multi Ani! :* :*