| RaZzzWaNnn a întrebat:

Ce cadou sa-i fac prietenei mele de Ziua indragostitilor? Habar nu am ce, si m-ar ajut mai multe pareri.

Răspuns Câştigător
| SunnyFlame a răspuns:

Pai poti incerca cu
:
>o bratara draguta de aia impletita cu rosu si alb
>un lantisor
>o perinuta in forma de inimioara
>un plus care sa spuna i love you
>o cioco milka [de aia in cutie in forma de inimioara]
>orice ia.i cumpara... daca te iubesti va aprecia deci nu.ti prea bate capu
FUUNDA?

7 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

O inima plina de dragoste si intelegere, un zimbet larg, o privire tandra, o vorba buclucasa, si o cina super romantica pe undeva.

| CherryHugs17 a răspuns:

Ok iai florile ei preferate un parfum si un ursulet de plus dragut pe caare scir I LOVE U sau ceva de genu si ar trebui sa personalizezi cadou si sa ii scrie o mica poezie chiar daca asta suna foarte CHEESE da o sa ii placa mai mult ceva facut de tine decat daca iai lua ceva. eu asa cred big grin Good Luck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai o sa iti zic c sa nu-i faci cadou nu face cadou haine sau pantofi sau lucruri de igiena personala

| PopStarInMyMind a răspuns:

Buna!
Uite cateva lucruri:
-un tricou pe care scrie I love you!
-gel de dus
-parfum
-ciocolata
Sper ca te-am ajutat!

| barbie19 a răspuns:

Cauta pe net cadouri ziua indragostitilor in functie de zodie. Sa stii ca spune foarte adevarat. Sigur iti va da niste idei bunewinking Bafta!

| LeeChien a răspuns:

O Biblie caci ve-ti avea nevoie amandoi de aceasta in viata de camin.