| gomez a întrebat:

Ce cadou as putea sa-i fac prietenei mele care e nascuta de ziua indragostitilor

Răspuns Câştigător
| emmyta a răspuns:

Un cadou mai special cred ca i-ar trebui, dar nu stiu cati ani are... oricum cred ca ar trebui sa-i cumpreri o pernuta personalizata cu poza voastra si un inel, de argint macar daca nu de aur! si binenteles florile care nu pot lipsi

2 răspunsuri:
| piticcccccc a răspuns:

OOO ce dragutpuppy dog eyes de ziua intragostitilorbatting eyelashes
Poi poti sa-i iei un trendafir, bomboane milka(delea inimioare), un ursulets ceva(jucarie).
Sper ca te-am ajutatbatting eyelashes

| gomez explică:

Mersi mult