| alexy2002_2050 a întrebat:

Ce cadou sai ofer unei fete de opt ani? si eu am 8 ani dar nu stiu ce sa fac ca sa o impresionez

8 răspunsuri:
| consilierindragoste a răspuns:

Puiul me la varsta asta nu poti sa impresionezi doar eventual sa o sperii

| andreeeeea a răspuns:

Cumparai un maimutoi foarte dragut. daca vrei sa fi mai direct cumpara-i unul care sa tina o inimioara in brate
orice fata e impresionata la asa cevalove struck

ai putea de asemenea daca sse joaca cu asa ceva, o papusa barbiethinking
dar gaseste`i una speciala nu orice plastic

| Xpert a răspuns:

Majoritatea fetelor iubesc hainele si accesoriile --- eu iti propun sa ii iei o haina sau un accesoriu potrivit cat de cat potrivita pentru ea si sunt sigur ca va aprecia

| DianaPaula14 a răspuns:

Salt si eu am trecut prin asta eu zic ca i-ar placea o ciocolata sau o floare sau nu pupichappyIai ceva simplu trebiue sa vin din inima nu din bani!happy

| andrei57 a răspuns:

O punga de pufuleti, nu ingrasa nu au e-uri si sunt si ieftini pe bugetul tau de elev big grin

| dErEkk a răspuns:

Bro'stai putin in primul rand pune o poza cu tine fara ochelari ca dace te vede saraca fata ii sta inima-n loc in al doilea rand da mai multe detalii cum e fata, etc etc

| Kidda2 a răspuns:

Un ursulets pufos
sau o pernuta pe care sa scrie "te iubesc" love struck
happy
sper ca te'am ajutathappy

| jamal_7238 a răspuns:

Pff. 8 ani. eu la varsta ta nu stiam ce e aia calculator laughing.
infinee tongue.sa ii iei un ursulet d plus sau o bratarica.cva simbolic. nu ciocolata sau floare...ca alea se duc! ceva care sa poata pastra si peste 10-20-30 d anii.sa zica. uite asta e d la alexy2002!tongue.intelegi! in general. fetele pastreaza ursuletii de plus sau nebunii din astea!tongue.si pentru 8 ani cat are si ea.nu prea ai ce.
peste 12 ani! i'ai o.villa cu piscina si un mercedes in fata portii! si clar ai impresionato laughing