| AdrianCiubucciu1 a întrebat:

Imi place de o fata care ma place dar inca nu este pregatita de o relatie, mie imi place foarte mult de ea... Ea invatand la alt liceu, am de gand sa ma duc tocmai la liceul ei sa ii ofer de ziua indragostitilor un mic cadou... Ce credeti? Am s.o impresionez?

Răspuns Câştigător
| Ungur_Alexandra_1992 a răspuns:

Da, e un gest dragut si pentru ca sunt fata iti spun ca in cele mai multe cazuri fetele vor sa fie surprinse cu astfel de lucruri... good luck happy

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Gestul este frumos. Singura si cea mai mare problema este ca voi nu sunteti nici macar intr-o relatie dar sa mai fiti si indragostiti. Cadourile de ziua indragostitilor se fac atunci cand dragostea este declarata, fiind intr-o relatie. Asa ca va fi neimpresionant si inutil cadoul tau. De unde stii ca nu este intr-o relatie cu alt baiat? Te vei face de râs.

| AdrianCiubucciu1 explică (pentru darrio2007):

Hei, iti multumesc ca mi.ai raspuns. Hai ca iti povestesc mai multe. Uite cum sta treaba, ea nu are prieten. Este extrem de orgolioasa si abia mi-a zis ca ma place, o cunosc de aproximativ 4-5 ani, ne placem reciproc. Toate colegele ei i-a zis ca se vede de la o posta ca ma place. Mai pe scurt, ei ii este teama de certuri, despartiri si ca nu ne vom mai vorbi, crede ca toti baietii sunt la fel, si vreau sa ii demonstrez ca se inseala.winking

| darrio2007 a răspuns (pentru AdrianCiubucciu1):

Deci asta era. Vorba aia: „suflă si in iaurt ca sa nu se frigă!"

| Ungur_Alexandra_1992 a răspuns:

Hei, da, e un gest dragut si pentru ca sunt fata iti spun ca de cele mai multe ori o fata vrea sa fie surprinsa cu astfel de lucruri fie ele si mici atentii, good luck happy