| jenny a întrebat:

Ce faceti de 1 decembrie?

Răspuns Câştigător
| ady2607 a răspuns:

Stau in unitate, fac taras pe coate...cica nu ne mai dau permisii.eu stiam ca sunt niste comunisti dar nu credeam ca vor excela in acest domeniu.

13 răspunsuri:
| Anca a răspuns:

Eu o sa fac curatenie, ca ma mut laughing))

| daii a răspuns:

O sa dorm pana la ora 12.Ma trezesc si poate plec prin oras. Daca nu, stau pe calculatorhappy

by daiiwinking

| AldanaBlue a răspuns:

Noi am sarbatorit foarte romaneste anul trecut laughing) Am fost in Ungaria. Acum...sincer asa s-a intamplat pentru ca planuiam de nu stiu cate zile sa mergem acolo la spa si atunci s-a ivit ocazia pentru ca toata lumea era libera. Anul asta sper sa nu mergem in Turcia laughing)

| Sara a răspuns:

Pf, ma trezesc pe la 11-12 dupa un Sf Andrei cu chef, plec la bunica la cimitir si la eroi sa le aprind o lumanare!

| adelutza_9680 a răspuns:

Cred ca voi merge prin oras cu prietenii, apoi mai vedem noi ce facem.

| roccomato a răspuns:

De 1Decembrie lucrez, sarbatoresc prin munca, cam naspa suna dar e adevarat. Va doresc distractie placuta celor care si-au facut un program.

| andrew_9324 a răspuns:

Imi revin dupa o zi de sarbatoare ( Sf. Andrei )laughing

| Raluca_2845 a răspuns:

Eu ma duc la ziua unui prietenhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa cant imnu si o sa ma uit la tvhappyIMI IUBESC TARA(nu si oamenii din ia)happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sint 2-3 zile de sarbatoare pentru Galati. Sper sa fie frumos sa facem baie de multime. Vreau sa ma distrez in aer liber.

| c0rn3l1uss a răspuns:

Nu stiu, poate o sa ma duc sa mananc o pizza cu prietenii.happy

| Dixxy a răspuns:

Ne-am strans un grup de 8 persoane si mergem la patinoar in bucuresti cu trenutongue...nu ma incanta faza cu patinoaru` cat ma incanta mersu cu trenulaughing)

| danutza09bz a răspuns:

Ffff simplu: nimica nimica nimica...si dupa aia mai pe seara ies cu prt in orashappy

big grin