| Alex a întrebat:

Ce faceti de 1 decembrie 2014?

10 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dorm

| RoyDupuis a răspuns:

Ce fac de obicei in celelate zile! laughing ar trebui sa fac ceva special? laughing

| sappy a răspuns:

Ma plimb prin oras, sa vad cati isi atarna steagul national in geam si la cei care stau la coada la fasole cu ciolan si tuica fiarta! Ce popor de farisei si traditionalisti suntem!

| OnuOnulică a răspuns:

Cel mai probabil stau acasa si ma uit la un film love struck

| PedoBarbie a răspuns:

Nimic special.

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Merg in centrul orasului sa vad parada militara

| Cameliapantiru a răspuns:

Ma odihnesc mai tarziu decat in celelalte zile, citesc si ascult muzica toata dupa-amiaza, iar seara merg sa fac niste cumparaturi prin mall.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La munca, cred.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma duc la munca ca in oricarea alta zi

| Dayiii96 a răspuns:

Ma duc la artifici