| DAAAAAAAAAA a întrebat:

Ce inseamna atunci cand un baiat s-a dat la mine cateva zile ..si dupa incepe sa ma evite?

9 răspunsuri:
| bradysandro a răspuns:

Sau a crezut cai pici la pat prea usor

| NinaWoolf a răspuns:

Intreaba-l...doar asa o sa afli raspunsul pe care il cauti

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Pai daca a insistat cateva zile si tu nimic ce vrei de la el sa te roage cu lunile

| Gogu06 a răspuns:

Si-a dat seama ca nu meriti efortul

| karsivan a răspuns:

Un bou considera cucerirea fetelor ca pe o distractie sau si-a dat seama ca nu este suficient de bun pentru tine. Ignora-l.

| RedDeath a răspuns:

Inseamna ca a gasit pe alta, sau ca s-a razgandit.

| Kinda a răspuns:

Pai ori 1, tea vazut cu cineva si s-a suparat ori 2 nu mai vrea sa te vada pentru ca a vazut un defect la tine, ori 3, asa s-a gandit el sa se dea la tine ca daca te evita, iti place mai mult dar daca se da la tine te saturi de el, cam asa e bft si apropo daca tie rusine de el fa-ti un cont de facebook si intreaba-l, si dupa zi dc o/il evita pe cum te cheama, dar bine ii zici ca esti o fata sau baiat, care tot umbla prin scoala sper ca ti-am fost de ajutor.

| LoveYou7784 a răspuns:

Pai poate s-a dat la tine pentru ca te-a placut...dar a vazut ca tu nu ii dai nici un semn si a incetat.

| mcroxx19 a răspuns:

Poate ca i-a placut de tine si apoi poate a vazut um defect la tine, unul mic, exagereaza si face o catastrofa din asta. Ori poate ca te-a vazut cu alt baiat si a crezut ca nu mai are nici o ansa cu tine. Chiar daca te-a vazut cu alt baiat si daca nu era ceva intre voi s-a intristat.