| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna daca te visezi mort?

Răspuns Câştigător
| wizard_cristi a răspuns:

Ha ha ha, bravo crisa. Am mai raspuns. Nu are nicio legatura. Interpretarea viselor se face doar prin conexiunile pe care le face subconstientul. Nu-ti vei afla viitorul daca sforai.

8 răspunsuri:
| crisa a răspuns:

Ca ai probleme cu tensiunea. De regula hipertensivii au cosmaruri.

cristian
| cristian a răspuns:

Mama Omida cu siguranta iti va spune numai ce vrei tu sa afli.Asta dupa ce te v-a jumuli bine de toti banii.Pa cuvant si nu mai crede in bazaconii. Un banal vis nu inseamna mai nimic.Subconstientul tau este totusi agitat datorita neajunsurilor vietii cotidiene.Detaseaza-te si ia-ti o pauza(concediu).

| mihalitza a răspuns:

E "de bine": inseamna ca ti-a murit moartea!

| CAsToReL a răspuns:

De ce trebuie sa INSEMNE ceva? Cine te-a facut sa crezi ca avand anumite ganduri cand dormi, anumite imagini, anumite "filmulete" daca vrei sa le numesti trebuie sa INSEMNE CEVA? Nu poti sa-l iei ca atare? Stranutul este la fel de normal ca visatul spre exemplu. Inseamna ceva atunci cand stranuti? Aaa, ca vrei tu sa cauti un inteles sau un sens asta e altceva. Nu inseamna nimic altceva decat ce vrei tu sau ce ai tu nevoie sa insemne visul pentru tine. Poti sa deicizi singur ca e de bine ca e de rau, insa realitatea este ca nu inseamna nici una nici alta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Apare tot negativul vietii, dar cu rezolvari in timp indelungat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ti-ai visat moartea murind.
o sa ai o viata lunga.
asa am auzit si eu.:d

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dormi

| kotoasa a răspuns:

Se zice ca e un semn bun, ca ti-a murit moartea...