Ai şi tu o întrebare ? Pune-o aici

2921492intrebari
Quiz-uri TPU
Ultimele intrebari
Kurtmann
Twitter
micşorează boxul
Categorii
micşorează boxul
Blogul tău poate ajuta
TRAFIC
28 Mai
SATI 277.497AFISARI
138.067VIZITE
124.173V. UNICI

Ce inseamna daca te visezi mort?

Urmareste intrebarea Adauga la favorite
Ce nota dai intrebarii?
  • Raspuns castigator
    a răspuns:

Ha ha ha, bravo crisa. Am mai raspuns. Nu are nicio legatura. Interpretarea viselor se face doar prin conexiunile pe care le face subconstientul. Nu-ti vei afla viitorul daca sforai.

• 8 răspunsuri RSS raspunsuri)
  • a răspuns:
    Ca ai probleme cu tensiunea. De regula hipertensivii au cosmaruri.
  • a răspuns:
    Mama Omida cu siguranta iti va spune numai ce vrei tu sa afli.Asta dupa ce te v-a jumuli bine de toti banii.Pa cuvant si nu mai crede in bazaconii. Un banal vis nu inseamna mai nimic.Subconstientul tau este totusi agitat datorita neajunsurilor vietii cotidiene.Detaseaza-te si ia-ti o pauza(concediu).
  • a răspuns:
    E "de bine": inseamna ca ti-a murit moartea!
  • a răspuns:
    De ce trebuie sa INSEMNE ceva? Cine te-a facut sa crezi ca avand anumite ganduri cand dormi, anumite imagini, anumite "filmulete" daca vrei sa le numesti trebuie sa INSEMNE CEVA? Nu poti sa-l iei ca atare? Stranutul este la fel de normal ca visatul spre exemplu. Inseamna ceva atunci cand stranuti? Aaa, ca vrei tu sa cauti un inteles sau un sens asta e altceva. Nu inseamna nimic altceva decat ce vrei tu sau ce ai tu nevoie sa insemne visul pentru tine. Poti sa deicizi singur ca e de bine ca e de rau, insa realitatea este ca nu inseamna nici una nici alta.
  • Raspuns anonim:
    Apare tot negativul vietii, dar cu rezolvari in timp indelungat.
  • Raspuns anonim:
    Ti-ai visat moartea murind.
    o sa ai o viata lunga.
    asa am auzit si eu.:d
  • Raspuns anonim:
    Dormi
  • a răspuns:
    Se zice ca e un semn bun, ca ti-a murit moartea...