| antonia09 a răspuns:

Din pacate acest "barbat" nu poate fi considerat in totalitate barbat doar pentru ca a facut operatia de schimbare de sex. Se pare ca aceasta transformare nu a fost reusita total din moment ce i-au ramas toate organele genitale interne de femeie.
De aceea a putut concepe si naste copii.
Medicina din ziua de azi a avansat foarte mult insa vom mai avea mult de asteptat pana cand aceste operatii vor fi o reusita completa.
Care este parerea ta despre acest argument?

14 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Lumea-i intoarsa cu curu' la deal, scuze pentru expresia colorata. straight face

Abh
| Abh a răspuns:

Ne mai miram ca ne bate Dumnezeu in halul asta. Omul forteaza natura si cand nu e cazul. Daca vroia sa procreeze de ce si-a mai schimbat sexul? Isi bat joc de bietii copiii, vor fi tinta bataii de joc a tuturor, in special a colegilor lor.

| Nicoleta a răspuns:

Eu ma gandesc la copiii aia cum o sa fie respinsi de cei din jur pentru ca au o "mama- barbat".
Totul o ia pe o cale gresita(aici ma refer si la homosexuali )

| IrinaAndreea explică:

Parerea mea este ca se duce de rapa lumea asta. Toate ca toate, dar asta parca e prea impotriva oricaror legi ale naturii. rolling eyes

| IrinaAndreea explică:

@bianca: Poti si argumenta? Ca sincer eu nu vad nimic bun in asta. rolling eyes

| IrinaAndreea explică:

@Liza0o0: Eu cred ca apocalipsa este in fiecare zi; tot ce facem duce la autodistrugere. Dar sa nu deviem prea mult de la subiect.
Nu inteleg ce scrie pe certificatele de nastere ale copiilor si mai ales de ce nu se gandeste nimeni ca vor fi bataia de joc a colegilor, chiar si in "tara tuturor posibilitatilor."

| Dannyjj a răspuns:

Ce viata o sa duca acei copii. Cei doi sunt travestiti, "gravidul" este de fapt o travestita, in fine nici eu nu prea am inteles prea bine din acele comentarii asa ca nu imi sariti in cap. Dar eu nu prea vad bine acei copii cand vor creste mari si vor merge la scoala sau pe afara, cum vor fi priviti poate chiar si tratati, dar copii nu au nici o vina, "parintii" sunt cei care nu s-au gandit decat la propriile lor vieti.

| Nimicinteresant a răspuns:

Pai sincer. e cam ciudat sa vezi un barbat care naste. pentru ca Dumnezeu a lasat femeile sa nasca raised eyebrows nu barbatii straight face
Lumea se intoarce cu fundul in sus oh go on!

| madvideo a răspuns:

Nefolositoare

| mariaw a răspuns:

Ce te faci când mama si tata sunt femei?

| Thunder a răspuns:

O vaca care a devenit bou si lumea ii da titulatura de "gravid". Mai da-o in ma-sa ca e tot femeie oricate operatii si-ar face.

| Liza0o0 a răspuns:

Nu cred ca este ceva bun pentu ca sa poata sa ramana,, insarcina,, inseamna ca femeia de langa el a fost barbat, iar el este de fapt o ea(gravidul)
Nu stiu ce sa zic...in biblie se spune ca atunci cand va veni apocalipsa, nu se vor cunoaste femeile de barbati si barbatii de femei; acum chiar ca nu ii mai recunosti!
Sincer, mai sunt si alte chesti; nu stiu ce sa mai cred; dar sa stiti ca eu consider ca apocalipsa va veni peste cel putin 500 de ani(stiu si eu... poate atunci,, legea,, va fi ca :,, poti sa faci sex cu cine vrei, unde vrei si oricand, indiferent de varsta,, ( citez dintr-o carte pe care o am axum in mana)
Voi ce ziceti?

| anaconda619 a răspuns:

Pai si cu cine i-a facut?

| bianca_6442 a răspuns:

Nu stiu eu ced ca este bine