| maraioanaanaanca a întrebat:

Ce pot sa-i iau prietenului meu de ziua indragostitilor, de ziua lui si de aniversarea noastra? ce credeti..ar trebui sa-i iau decat un cadou in afara de cel de ziua indragostitilor avand in vedere ca ziua lui de nastere si aniversarea noastra le desparte o zi? ajutati-ma.

4 răspunsuri:
| Rizer a răspuns:

Uite hai ca-ti dau eu o idee.Iei o sticla goala in care a fost coniac/sampanie/bautura.I desprinzi etichetele si in locul lor faci pe calculator poza voastra si pus alaturi un mesaj frumos de dragoste.Si scoti tiparitura si o lipeste ca o eticheta pe sticla/sticluta si poti face si pe verso-ul sticlei sau sus deasupra gurei de sticla.Inauntru poti face un document in word si sa-i scrii ceva frumos.Scoti la imprimanta pe o foaie colorata si o arzi la margini ca sa fie un mesaj frumos, sau poti sa-l scrii tu de mana si sa-l introduci in sticla.Il legi cu cevafrumos tot la fel colorat.Eu zic ca e cv original si a tine in timp, va ramane surprins.Mie imi place foarte mult!

| WildDream a răspuns:

De ziua indragostitilor si de aniversarea voastra ii iei ceva micut, simbolic si sa nu necesite prea multi bani. Daca vrei sa iei cadou mai consistent ii iei de ziua lui.
Idei de cadou nu am pentru ca nu stiu ce preferinte are, asa ca ii las pe ceilalti sa-ti dea.

| adya7792 a răspuns:

De aniversarea voastra poti sa comanzi niste lampioane se pot face in forma de inima si poti chiar sa scrii declaratii pe ele apoi sa le lansati impreuna asa pe insearate... sper sa te ajute, e ceva mai deosebit! http://www.lampioanezburatoare.ro/

| Catuu18 a răspuns:

Pentru ziua indragostitilor eu as fi de parere sa faci poza voastra pe o pernuta in forma de inimioara. mie mi se pare ceva dragut. in schimb pentru aniversare in Italia la un an se foloseste sa se faca verchete cadou. este ceva dragut aici sa un an sa iei partenerului verigheta big grin pentru ziua lui ai putea sa ii ei un parfum bun. sau un ceas daca poarta. happy sper ca te-am ajutat