| gabrielacrisu a întrebat:

Ce sa fac... ma simt singura atunci cand sunt inconjurata de toti imi vine sa plang mereu cand sunt in camera parintilor mei. Ei s-au despartit si am multe amintiri acolo placute si neplacute si eu am ramas la tata si cu mama nu am mai tinut legatura si mereu ma intreb oare cum ar fi daca ar fi aici? ce sa fac sa nu ma mai simt singura si parasita?

9 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Sa-ti cauti mama, sa vorbesti cu ea la telefon zilnic, sa-i spui ca ti-e dor de ea si vrei sa va vedeti mai des!

| neutrino a răspuns:

Din pacate viata nu este asa cum am dori noi.

| Commandoo a răspuns:

Nu esti sinura sau parasita joacate cu prietenii sau uitate la tv la filme Si daca vrei incearca sa te joci Metin 2 ro server Taurus regatul albastru este foarte fain no sa te mai gandesti la aceste lucruri

| GameMasterDark a răspuns:

Comunica cu ei si fai sa se inpace FUNDA!

| gabrielacrisu explică (pentru GameMasterDark):

Sunt despartit de 6 ani si s-au recasatorit

| Deya1 a răspuns:

Părerea mea este să ceri ajutorul unui psholog. Nu este nici o ruşine, iar aceste simptome pot sugera o viitoare depresie. Mai bine previi decât să tratezi. Mult succes, Gabriela!

| bebebebebebebe a răspuns:

E greu cand parintii se despart pentru ca cu oricare ai ramane simti lipsa celuilalt.Eu zic sa dai de mama ta, sa o suni, sa o cauti, cred ca ai nevoie de afectiunea ei, mai ales ca esti fata so fetele sunt mai atasate de mame.Nu ezista sa o cauti, sunt sigura ca te va primi cu bratele deschise.Cat despre tatal tau explica-i ca ai nevoie si de mama ta.Mai iesi pe afara cu prietenii poate asa nu te simti singura.sau cheama prietenele tale sa doarma la tine, sau dormi tu la elewinking O sa vezi va fi mai bine:*

| JoKeRuL2012 a răspuns:

Incearca sau comunici mai mult cu tatal tau si sa iti faci o prietena / prieten care sa te faca sa nu te mai simti singura... Incearca sa vorbesti cu mama ta ....si sa ii spui tot ce ai pe inima happy sper ca ti-am fost de folos big grin Funda? :X big grin

| HeavyRain a răspuns:

Fi mai sociabila, incerca sa nu mai vezi totul rau ^^ gaseste.ti prieteni cu care sa razi, pe cinvea cu care sa petrei momente frumoase. Sau daca esti genul mai singuratica, relaxeaza.te, gandeste.te la ceva frumos...cu timpul o sa te obisnuiesti si o sa fi bine happy