| ionutz15 a întrebat:

Ce sa faci cand nu mai suporti pe nimeni? pls help

11 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Consiliere psihologică și un consult medical de specialitate.
În momentul când nu ne mai suportăm pe noi este deja foarte grav.
Pa, pa.

| EUSIATIT a răspuns:

E grav ce spui tu. DAca acum ca ai 15 ani nu i suporti. cind inca ai nevoie de ei. nu ma mira mai tirziu., EU sunt mama si am 2 copii care deja au salariu dar nu mi au spus nicioadata ca nu ma suporta. Deci faca,,, cuvinte...

| adriangabor92 a răspuns:

Ma joc la
calculator

| Nimic special a răspuns:

Mda daca o ignori n-o bagi in seama, te faci ca nu auzi ce spune, faci misto de ealaughing cedeazahappy.
Eu asa am potolito pe mama, acum suntem cele mai bune prietene, si cand tipa la mine tip si eu mai tarebatting eyelashes laughing imi permit pentru ca sunt mai inalta cu 2 cm ca ealaughingbatting eyelashes.

| atianin a răspuns:

Trebuie sa vezi ce e in neregula cu tine.

| xOchelariCuInfraRosu a răspuns:

Pai...incearca sa te duci intr-un loc minunat sa te relaxezi si incearca sa nu te gandesti la nimic (e mai grreu decat crezi) si spune-le celorlarti sa iti dea un pica intimitate sa te poti linisti... succes!

| вυттєяƒℓу a răspuns:

Te faci emolaughing

| lala_2090 a răspuns:

Simplu tragi aer in piept eviti si ignori

| BuburuzAnna a răspuns:

Incearca sa te calmezi spunand ce ai pe suflet unui prieten apropiat. Ajutahappy.

| shony a răspuns:

Incerci sa ii suporti, nu ai ce face altceva. Crede-ma!

| ChRiStEN a răspuns:

PAi uite a fost si la mine un moment in care ma enerva chiar parinti ft tare!
Asta a fost pina la un moment in care am intele ca nu e cazul sa ma supar doar faceam pe placul lor o saptamana si totul sa normalizat si acum incerc sa fac pe placul lor si in rasplata am o intelegere ft bon!