| minnieee a întrebat:

Ce va doriti de Craciun happy? Si ce cadouri le luati celor dragi?

19 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Gran turismo 5 mil fac cadou pentru mine din somajul meu.

Răspuns utilizator avertizat
| Denisa a răspuns:

De Craciun im i doresc multa iubire si intelegere in familie, ca lucruri materiale, bani, si o sa le i-au celor dragi felicitari si alte atentii gen ceasuri, parfumuri, etc:*

| AnnaMariaaa a răspuns:

Un telefon nouhappy inca nu m-am gandit ce le-as putea cumpara.

| amanda33 a răspuns:

Orice care sa nu coste bani. eu n-am bani sa fac cadouri si nu vreau sa ma simt prost

| amaranth a răspuns:

Ce`mi doresc de Craciun? Hmm...imi doresc multe.

imi doresc un mp3, haine, un telefon. Dar din pacate, nu o sa am nimic din toate astea.

Si celor dragi. mama si tata thinking chiar nu stiu, dar daca as putea le-as da sanatate si fericire. chiar au nevoie.

Tu ce-ti doresti de Craciun? Si ce cadouri le vei face / ai vrea sa le faci celor dragi tie?

| Skittles19 a răspuns:

Salut beibeeee!
Pai, eu de Craciun imi doresc un laptop, dar stiu ca nu il voi primi asa ca ma pot rezuma la sanatate pentru mine si cei dragi.

Mamei ii voi lua un parfum pe care si-l doreste de ceva timp, iar tatalui meu ii vao face o bratara impletita, pentru ca mi-a zis ca si-ar dori una.

Tu ce iti doresti de Craciun?

Pa, pa!
Pupici kiss!

| Simyx a răspuns:

Eu sunt o fata foarte baietoasa, se de aceea de Craciun mi-as dori un skateboardhappybig grin, iar celor dragi cred ca o sa le fac cateva felicitari deoare financiar nu stai bine la varsta de 12 fara 4 luni.

| NeXtLevel100 a răspuns:

Imi doresc un B. M. W M3 si o cutie de votka laughing

| Laminin a răspuns:

Hei!
Eu as vrea o chitara noua happy
Gbu :]

| simonna a răspuns:

Imi doresc cartile:razboi si pace, pe aripile vantului, shogun, anna karenina, la rascruce de vanturi.Si o sa ofer mmmmmm... nu stiu, ma mai gandesc

| Maryabaii a răspuns:

O consola wii si mai multe haine.
nu ofer cadouri decat primesc

| dasda a răspuns:

Pai... imi doresc... un web, boxe noiiiilove struck, si un aparat fotobig grin.

Hmm celor dragi? pai. felicitari facut de mine.(am doar 13 anistraight face) si o sa le cumpar...cate ceva... special.happy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau un roman de Stephan King:X si as vrea sa-i daruiesc prietenului meu...laughing ink nu stiu

| Slayzor a răspuns:

Contu de WOW de p official platit ^^

| bob4rap a răspuns:

Imi doresc sanatate si poate o mica suma acolo sa schimb hardu big grin

| nicushor42 a răspuns:

O imbratisare si un sincer 'te iubesc'

| ssssssss a răspuns:

Vreauu un laptop sad =p~

| Schmidt_Renate_1997 a răspuns:

Iti doresc sa ai un Craciun Fericit! happy