| Merishoor a întrebat:

Ce va doriti de mosi Craciun?
Lucruri Materiale
Funda

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sănătate și putere de a face față problemelor pe care le am.
Pa, pa.

caramela
| caramela a răspuns:

De ce tocmai lucruri materiale? daca am sanatate imi pot oferi ceva ce imi trebuie, dar daca nu sunt sanatoasa crezi ca cineva din fam mea ii arde de cadouri? de petreceri? nu nu, vreau sanatate sa pot razbate drumul lung si anevoios.sad

| daηă a răspuns:

Dulciuri smug

| DrunkenRat a răspuns:

Un aparat foto, un card, o mufa USB adecvata, un joc (rpg), ceva dulciuri, inca un joc, alte dulciuri si haine (o boneta? sau probabil o palarie vintage), cam atat anul asta happy. Sa spun si de Niculas?

| Aw3sometron a răspuns:

Eu imi doresc un set mare de lego.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!

Nimic material!

| jensen a răspuns:

Iubirea inapoi!

| marie180397 a răspuns:

Un alfabet ca sa invat sa scriu "mosi craciun" happy