| Merishoor a întrebat:

Ce va doriti de mosi craciun:X
sa fie lucruri materiale
Funda la cele mai multe raspunsuri

3 răspunsuri:
| DiamondEyes a răspuns:

Iphone 4
laptop
haine
bani
noi casti laughing
o placa video
sistem audio
cateva rame de ochelari blushing

nu mai stiu thinking

| Ge0 a răspuns:

Pai mi.as dori un laptop.ca sa nu mai stau sa-l folosesc pe a lu sora mea,o placa de par ca sa nu o mai imprumut pe cea de la prt mea laughing,niste blugi,o geaca,cizme,un telefon,un fond de ten(ca aproape mi se termina),un rimel,un creion de ochi,servetele umede(sa ma demachez),un hanorac,niste tenesi,colanti albastri(pe care o sa-i tai),niste cercelusi(cu marijuana),o cana pentru cea mai buna prietena/sora,niste boxeri laughing, un parfum, o cartela.si muuulta multa libertatehee hee

| Stefanu a răspuns:

Eu imi doresc un telefon nou, mai exact un Nokia c2-01 si un telefon Nokia e72 pentru prietena mea,o camera foto digitala,incaltaminte noua,bicicleta noua,calculator nou,geanta noua,fular nou,manusi noi,sanie noua,tastatura cu leduri pentru calculator, penar nou, mp4 nou si casti noi la el,skateboard nou,ceas de mana noua,trening nou,hanorac nou,bluza noua,camasa noua,blugi noi,dulap nou pentru carti,stickere monster energy pentru bicicleta noua, carnet de conducere, masina(opel corsa din 1999), boxe si subwoofer noi si de calitate pentru masina, 2 hamsteri,gantere noi,minge de basket si de fotbal noua,boxe noi la calculator,monitor plasma,atlas geografic nou,note mai bunelaughing,psp nou, camera video de calitate, bratara monster energy si bratara de argint-- cam atat.

Primesc funda?
Stima!