| alexx374 a întrebat:

Ce vrea sa insemne?
Fosta mea a trecut pe lângă mine cu o fata.
S-a uitat la mine și când a văzut ca o privesc a întors capul și privea în fata.
Dupa ce a mai mers puțin a început sa rada.

8 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Probabil i-a spus fetei cu care era c-o vei privi.
Tu ai privit-o si ea s-a amuzat de cat esti de previzibil.
Renunta, pune punct, invata sa pierzi chiar daca doare.
Gaseste-ti o iubita cu suflet in ea.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Si ce te mai intereseaza fosta? Gata a fost demult, acum numai sunte ti impreuna este cazul sa o uiti si sa i ti faci alta, ce varsta ai?

| sierra1 a răspuns:

"Fosta mea a trecut pe lângă mine...a mai mers puțin a început sa rada"

credem cu tărie că te ia de papagal.

| 1997onur a răspuns:

Poate a facut o gluma si a ras altceva nu cred sa fie sau poate fi si altceva sau ma gandesc chiar acum ca si adus aminte de ceva cand era cu tine si a inceput sa rada cred ca asta ar fi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E proasta.

| tudorvolcano a răspuns:

Depinde cum te-ai despărțit de ea.
Dacă te-a părăsit pentru altul cu mai mulți bani, sau care arată mai bine, sau care are un statut mai respectat, înseamnă că s-a umflat în pene, și râde de tine, din orgoliu și snobism.

| piratuu a răspuns:

Pai la ce intrebari pui pe aici, nici nu ma mira de ce rade de tine. treci peste, de aia e fosta.

| Ella66 a răspuns:

Treci peste mai bine si ignora