| Muzika a întrebat:

Ceaotongue ma plictisesc si as vrea sa pun niste intrebari unui baiat mai. nu stiu.sa stea sa se gandeasca la ele big grinbig grin despre un subiect anumestraight face
dar habar n'am
ma puteti ajutalaughing?
MULTE RASPUNSURI fundita

5 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

1. Dacă numărăm 120 de minute aici, câte minute vor fi trecut într-un avion care circulă cu triplul vitezei sunetului?!
2. Cât durează o săptămână pe planeta Pluto?
3. Care este denumirea în germană a oraşului SIbiu?
4. Ce înseamnă CCCP?
5. Cine a spus "Dumnezeu a murit"?!
Salut!

| Asiryx a răspuns:

Chelnerutrasnit@yahoo.com sunt deschis la intrebarile tale (sper sa fie de gandit :->

| Mariiia a răspuns:

Daca persoana iubita ar fi in pericol, te`ai grabi sa o salvezi? chiar daca ea nu ar sti ca o iubesti. O dau in SF laughing " esti gelos? / te-ai tunde chel pentru 2 milioane? / daca ti-as spune sa fugi cu mine, ai avea tupeu? / ai putea saruta o fata oribila, doar findca e doar o provocare? " =)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da